Ana Sayfaya Dön

Hakkımızda

Hayattan keyif almayı önceliklendirip evdeki angarya işlere destek arayanlar için, Oliz ile Rahatın Evinde, Rahatın Yerinde!

Oliz, zamanın değerini bilen dijital ev ve yaşam asistanındır. Uğraşmak istemediğin, evdeki ihtiyaçlarını A’dan Z’ye senin yerine düşünür ve Arçelik Türkiye güvencesini arkasına alarak sana yüksek hizmet kalitesiyle sunar.

Oliz, evin için en iyi hizmet, ürün ve servisleri tek bir uygulamada bir araya getirir;

  • Türkiye’nin en güvenilir beyaz eşya markası olan Arçelik & Beko mağazalarındaki alışverişlerinde Oliz uygulaması sayesinde avantajlı alışveriş yapar, satış sonrası hizmetlerde sana özel ayrıcalıklarını kullanırsın.
  • Mobilyadan kişisel gelişime, spordan ev dekorasyonuna birçok kategorideki lider markanın ürün ve hizmetlerinden Oliz’ e özel indirimlerle yaralanırsın
  • Oliz, evini ve seni en iyi ürün ve hizmetlerle ayrıcalıklı olarak buluşturur. Tek bir uygulamada tüm kampanyalardan haberin, rahatın yerinde olur.

Arçelik Türkiye Hakkında

Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde satış, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteren Arçelik Türkiye, kendine ait 4 markası (Arçelik, Beko, Grundig ve Altus) ve marka iş birlikleri ile Türkiye’nin her yerinde ürün ve hizmet sunmaktadır. 3000’e yakın yetkili satıcısıyla Türkiye’nin en büyük kapalı satış alanına sahip Arçelik Türkiye, geniş ve yaygın yetkili satış ve servis ağıyla modern perakendeciliğin ülkemizdeki en büyük temsilcilerindendir.

Bize Ulaşın

İletişim Bilgileri
Adres: Arçelik Türkiye | Caferağa Mh. Albay Faik Sözdener Cd. No: 19 Kadıköy-İstanbul
Mail: destek@oliz.com.tr
Müşteri hizmetleri No: 0850 210 0 888